Sprzedaj swoją Nieruchomość Mądrzej

87% nieruchomości sprzedajemy maksymalnie w ciągu 3 miesięcy

Powierz nam przygotowanie Twojej nieruchomości co pozwoli Ci, sprzedać szybciej – 87% nieruchomości sprzedajemy maksymalnie w ciągu 3 miesięcy.

Skorzystaj z doświadczenia naszych agentów i zdobądź dostęp do klientów którzy poszukują wyłącznie z nami. Współpracujemy z najlepszymi agencjami nieruchomości dzięki czemu odpowiednio zarządzamy Twoją ofertą wśród innych agentów.

Pozwól nam się z Tobą skontaktować.
Zacznij być obsługiwany tak,
jak na to zasługujesz.

  Kim jesteśmy

  Zacznij być obsługiwany tak, jak na to zasługujesz.

  Jedyna w Krakowie butikowa agencja nieruchomości, w której agenci doskonale potrafią docenić Twoją inwestycje i obsłużyć Cię tak, jak na to zasługujesz. Przygotujemy cały plan sprzedaży Twojej nieruchomości oraz zadbamy o jej wyjątkowość. Zaangażujemy wysokiej klasy specjalistów do przygotowania Twojej oferty jak i nieruchomości co pozytywnie wpłynie na efekt naszej współpracy.

  Nie musisz obawiać się o formalności – są również po naszej stronie.

  Od dzisiaj to my dbamy o wszystko, spotkajmy się by omówić formalności a następnym wspólnym spotkaniem będzie wspólna kawa w kancelarii notarialnej.

  Dlaczego warto sprzedawać z perleo?

  Uzyskaj z nami wysokiej wartości oferty

  Zmień zasady gry i sprzedaj swój dom mądrzej.
  Niezależnie od tego, czy szukasz kupca po raz pierwszy, czy dziesiąty, oddaj tak cenną inwestycję swojego życia w ręce osób, które Cię rozumieją i działają „poza schematem”. Dołącz swoją ofertę do jednych z najbardziej pożądanych nieruchomości w Polsce, dzięki PERLEO.

  Kochamy segment premium i wiemy jak się po nim poruszać. Potrzebujesz cichej sprzedaży? Zgłoś nieruchomość i dowiedz się w jaki sposób możesz sprzedać nieruchomość trafiając jedynie do odpowiedniego segmentu klientów.

  „Czas jest bardziej wartościowy niż pieniądze. Możesz zdobyć więcej pieniędzy, ale nie da się zdobyć więcej czasu”.

  Sprzedaj z Perleo

  Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.